Полюбляєте пристойні ресторани? Цікавитеся розвагами Києва? Хотіли б почитати коментарі відвідувачів або додати свій? Тоді сайт Афіші вам точно відомий. А тут можна знайти ще один путівник ресторанами Подолу
6.29.2007
6.28.2007
Ще це маленьке гетто східних друзів - пахощі шаурми, чебуреків, донер кебабів, халалів та інших екзотичних продуктів затьмарюють розум настільки, що деякі їх навіть купують. Ну що ж, це справа смаку, але особисто більше полюбляю кішок і собачок живими.
6.27.2007
Коли в тільки-но в’їжджаєте на Поділ, на Поштовій площі вас зустрічають фунікулер, церква Різдва Христового, McDonald's та кілька безіменних забігайлівок, скромно захованих під різнокольоровими тентами.
McDonald's- омріяне слово радянського дитинства. Наразі відвідини цього закладу є звичною справою – відносно дешево, часто прибирають (головне не послизнутися), широко посміхаються, роздають кульки, швидко готують поживні дієтичні бутерброди і смажену картоплю :)
Тож якщо вас не лякають розповіді про гайки і щурячі голови в гамбургерах, клоун Рональд Макдональд та зайва вага - вам сюди.
Якщо ви фанат цього закладу – відвідайте офіційну сторінку. Раптом знайдете щось цікаве :)
Я б умовно поділила (моя особиста думка, без претензій на абсолют) всіх мешканців подільського харчового моря на китів, тунців та планктон.
Кити – ресторани на центральних вулицях, середня вартість основної страви в яких стартує з 60 грн. (оскільки я не є їх постійним клієнтом, мені здається, що основною метою відвідин цих закладів є все ж таки „понти”.. Але, можливо, в мені говорить банальна людська заздрість :) ). Вони спокійні, великі, їм не потрібно зайвих рухів, мають постійних клієнтів, які готові чекати страви годинами і платити за три листки салату, политого оливковою олією з бляшанки, третину середнього прожиткового мінімуму. Також тут можна познайомитися з привабливами панянками, які годинами насолоджуються чашечкою зеленого чаю, готові скласти приємну компанію приємним (і не бідним) людям
Тунці – демократичні ресторанчики, заклади швидкого харчування та кафешки – місця, де можна недорого та відносно якісно і смачно попоїсти. Розраховані на середнього споживача. Помірні ціни врівноважуються великою кількістю відвідувачів, тому в обідню пору потрібно відстояти солідну чергу, щоб отримати омріяні борщ та котлету по-київськи. Відвідувачі терпляче чекають, самі носять таці з вже холодною їжею та навіть отримують задоволення від спілкування з друзями.
І, нарешті, планктон – наймасовіший та незнищенний клас. До нього належать і заклади з кількох побитих пластикових стільців під тентами, і забігайлівки в напівпідвалах, і металеві будки з „барною стійкою” (безіменні або, навпаки, з гучними назвами), і, нарешті, бабусі з сосисками та пиріжками. Якщо один з елементів цієї маси вибуває, його місце одразу ж займає новий – люди завжди хотітимуть попоїсти.
Безумовно, є безліч проміжних типів. А деякі заклад взагалі не підлягають класифікації. Та й сама класифікація, власне кажучи, дуже умовна :)
6.26.2007
блог нашого тренінгу
Вітання!
Сподіваюся, це не остання корисна річ, яку я зможу зробити завдяки новим знанням, які я тут отримаю